17.03.2019 - Ben Fund Bonanza - Leicester

  • Am 17.03.2019 findet in Leicester das diesjährige Ben Fund Bonanza statt.


    pasted-from-clipboard.png



    Bisher dabei:

    Steve Worrall

    Richie Worrall

    Thomas Jorgensen

    Ulrich Ostergaard



    Quelle: http://www.speedwaygb.co.uk/benfundbonanza

  • Das Line-Up ist nun komplett. :-)

    Am Start sind:


    Nick Morris

    Ulrich Ostergaard

    Scott Nicholls

    Danny King

    Sam Masters

    Jason Garrity

    Steve Worrall

    Ryan Douglas

    Lewis Kerr

    Ben Barker

    Richie Worrall

    Josh Auty

    Charles Wright

    Justin Sedgmen

    Richard Lawson

    Paul Starke

    ---------------------------------

    R: Connor Mountain

    R: Ellis Perks

  • Ben Fund Bonanza




    Champion

    II

    III

    2009

    Sheffield

    Leigh Adams

    (Australia)

    Jason Crump

    (Australia)

    Tai Woffinden

    (Wielka Brytania)

    2010

    Rye House

    Nicki Pedersen

    (Dania)

    Krzysztof Kasprzak (Polska)

    Fredrik Lindgren (Szwecja)

    2011

    Scunthorpe

    Hans Andersen

    (Dania)

    Ben Barker

    (Wielka Brytania)

    Chris Harris

    (Wielka Brytania)

    2012

    Birmingham

    Ben Barker

    (Wielka Brytania)

    Chris Harris

    (Wielka Brytania)

    Daniel King

    (Wielka Brytania)

    2013

    Berwick

    Mads Korneliussen

    (Kings Lynn Stars)

    Claus Vissing

    Hans Andersen

    (Swindon Robins)

    2014

    Leicester

    Craig Cook

    Josh Grajczonek

    Daniel King

    2015

    Swindon

    Nick Morris

    Australia

    Grzegorz Walasek

    Polska

    Kyle Howarth

    Anglia

    2016

    King's Lynn

    Craig Cook

    Rony Schlein

    Bjarne Pedersen

    2017

    Glasgow

    Richard Lawson

    (Glasgow Tigers)

    Chris Harris

    (Rye House Rockets)

    Richie Worrall

    (Glasgow Tigers)

    2018

    Redcar

    ---------

    2019

    Leicester




  • 29/03/2009 Sheffield - Ben Fund Bonanza

    1. Leigh Adams (Australia) (2,3,3,3,3) 14

    2. Jason Crump (Australia) (3,2,3,2,3) 13

    3. Tai Woffinden (Wielka Brytania) (3,3,2,3,2) 13

    4. Ricky Ashworth (Wielka Brytania) (3,1,2,2,3) 11

    5. Ben Barker (Wielka Brytania) (1,3,3,2,1) 10

    6. Fredrik Lindgren (Szwecja) (3,2,1,3,0) 9

    7. Andre Compton (Wielka Brytania) (0,3,2,1,1) 7

    8. Davey Watt (Australia) (0,2,1,3,1) 7

    9. Scott Nicholls (Wielka Brytania) (2,1,3,1,d) 7

    10. Kevin Doolan (Australia) (2,1,0,0,3) 6

    11. Richard Hall (Wielka Brytania) (2,1,0,0,2) 5

    12. Kauko Nieminen (Finlandia) (d,0,2,1,2) 5

    13. Filip Sitera (Czechy) (1,2,1,0,1) 5

    14. Edward Kennett (Wielka Brytania) (1,0,1,2,0) 4

    15. Josh Auty (Wielka Brytania) (0,0,0,1,2) 3

    16. Jason Lyons (Australia) (1,0,0,0,0) 1


    Mini turnier:


    Klasyfikacja:

    6. Marc Owen (2,3) 5+3

    5. Kyle Howarth (3,2) 5+2

    1. Josh Resch (3,d) 3

    2. James Serjeant (2,1) 3

    3. Joe Jacobs (1,1) 2

    4. Rhys Naylor (0,0) 0


    1. Resch, Sarjeant, Jacobs, Naylor

    2. Howarth, Owen, Sarjeant, Resch (d)

    3. Owen, Howarth, Jacobs, Naylor

    4. Owen, Howarth

  • 14-03-10 Rye House - Ben Fund Bonanza .

    1. Nicki Pedersen (Dania) - (3,3,3,3) 12 + 1 msc. w finale

    2. Krzysztof Kasprzak (Polska) - (3,2,3,3) 11 + 2 msc. w finale

    3. Fredrik Lindgren (Szwecja) - (3,2,2,3) 10 + 1 msc. w półfinale + 3 msc. w finale

    4. Jason Crump (Australia) - (3,3,3,2) 11 + 4 msc. w finale

    5. Chris Neath (Wielka Brytania) - (2,0,2,3) 7 + 2 msc. w półfinale

    6. Edward Kennett (Wielka Brytania) - (3,3,3,1) 10 + 3 msc. w półfinale

    7. Ben Barker (Wielka Brytania) - (2,1,2,2) 7 + 4 msc. w półfinale

    8. Steve Johnston (Australia) - (1,2,1,3) 7

    9. Rory Schlein (Australia) - (1,3,2,0) 6

    10. Daniel King (Wielka Brytania) - (2,1,1,2) 6

    11. Scott Nicholls (Wielka Brytania) - (0,3,2,0) 5

    12. Niels K. Iversen (Dania) - (2,2,1,u) 5

    13. Leigh Adams (Australia) - (w,0,3,1) 4

    14. Filip Sitera (Czechy) - (2,1,0,1) 4

    14. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - (1,2,0,1) 4

    16. Kevin Doolan (Australia) - (d,1,1,2) 4

    17. Adam Shields (Australia) - (1,0,0,2) 3

    18. Craig Watson (Australia) - (u,1,0,1) 2

    19. Viktor Bergstroem (Szwecja) - (0,0,1,0) 1

    20. Tomas Topinka (Czechy) - (0,0,d,0) 0


    Bieg po biegu:

    1. Pedersen, King, Woffinden, Adams (w/su)

    2. Crump, Neath, Schlein, Topinka

    3. Kennett, Barker, Johnston, Nicholls

    4. Lindgren, Iversen, Shields, Bergstroem

    5. Kasprzak, Sitera, Watson (u), Doolan (d)

    6. Kennett, Woffinden, Watson, Bergstroem

    7. Crump, Lindgren, Doolan, Adams

    8. Pedersen, Kasprzak, Barker, Neath

    9. Schlein, Johnston, King, Shields

    10. Nicholls, Iversen, Sitera, Topinka

    11. Kasprzak, Schlein, Iversen, Woffinden

    12. Crump, Nicholls, King, Watson

    13. Adams, Barker, Bergstroem, Topinka (d)

    14. Kennett, Neath, Doolan, Shields

    15. Pedersen, Lindgren, Johnston, Sitera

    16. Johnston, Doolan, Woffinden, Topinka

    17. Pedersen, Crump, Kennett, Iversen (u)

    18. Lindgren, Barker, Watson, Schlein

    19. Kasprzak, Shields, Adams, Nicholls

    20. Neath, King, Sitera, Bergstroem


    Półfinał:

    21. Lindgren, Neath, Kennett, Barker


    Finał:

    22. Pedersen, Kasprzak, Lindgren, Crump

  • 12-03-11 Scunthorpe - Ben Fund Bonanza IND

    1. Hans Andersen (Dania) - 9 (0,3,3,3) + 1. miejsce w finale

    2. Ben Barker (Wielka Brytania) - 10 (3,2,3,2) + 2. miejsce w finale

    3. Chris Harris (Wielka Brytania) - 10 (2,3,3,2) + 3. miejsce w finale

    4. Davey Watt (Australia) - 9 (3,2,3,1) + 4. miejsce w finale

    5. Niels Kristian Iversen (Dania) - 9 (3,3,3,0) + 3. miejsce w półfinale

    6. Patrick Hougaard (Dania) - 9 (2,3,1,3) + 4. miejsce w półfinale

    7. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 8 (3,0,2,3)

    8. Tomasz Piszcz (Polska) - 8 (2,2,2,2)

    9. Kenni Larsen (Dania) - 7 (1,2,2,2)

    10. Shane Parker (Australia) - 6 (1,3,0,2)

    11. Adam Skórnicki (Polska) - 5 (2,0,2,1)

    12. James Wright (Wielka Brytania) - 5 (1,1,2,1)

    13. David Howe (Wielka Brytania) - 4 (w,1,d,3)

    14. Ryan Fisher (USA) - 4 (3,w,1,0)

    15. Lee Richardson (Wielka Brytania) - 4 (2,1,1,d)

    16. Jason Lyons (Australia) - 3 (0,-,0,3)

    17. Mark Lemon (Australia) - 3 (0,2,1,0)

    18. Tyron Proctor (Australia) - 3 (1,0,1,1)

    19. Richard Hall (Wielka Brytania) - 3 (1,1,0,1)

    20. Viktor Bergstroem (Szwecja) - 1 (1)

    21. Kevin Woelbert (Niemcy) - 0 (0,0,0,0)


    Bieg po biegu:

    1. Fisher, Harris, Larsen, Andersen

    2. Kasprzak, Hougaard, Wright, Howe (w)

    3. Iversen, Skórnicki, Proctor, Lyons

    4. Barker, Richardson, Hall, Woelbert

    5. Watt, Piszcz, Parker, Lemon

    6. Parker, Larsen, Hall, Skórnicki

    7. Andersen, Lemon, Richardson, Kasprzak

    8. Harris, Watt, Howe, Proctor

    9. Hougaard, Barker, Bergstroem, Fisher (w)

    10. Iversen, Piszcz, Wright, Woelbert

    11. Watt, Larsen, Hougaard, Woelbert

    12. Iversen, Kasprzak, Fisher, Parker

    13. Andersen, Wright, Proctor, Hall

    14. Barker, Skórnicki, Lemon, Howe (d)

    15. Harris, Piszcz, Richardson, Lyons

    16. Lyons, Larsen, Wright, Lemon

    17. Kasprzak, Harris, Skórnicki, Woelbert

    18. Hougaard, Parker, Proctor, Richardson (d)

    19. Andersen, Barker, Watt, Iversen

    20. Howe, Piszcz, Hall, Fisher


    Półfinał:

    21. Andersen, Watt, Iversen, Hougaard


    Finał:

    22. Andersen, Barker, Harris, Watt

  • 11-03-12 Birmingham - Ben Fund Bonanza Ind

    1. Ben Barker (Wielka Brytania) - 9+2+3 (2,3,1,3)

    2. Chris Harris (Wielka Brytania) - 10+2 (1,3,3,3)

    3. Daniel King (Wielka Brytania) - 11+1 (2,3,3,3)

    4. Nicki Pedersen (Dania) - 9+3+0 (3,3,2,1)

    5. Rory Schlein (Australia) - 10+1 (3,2,2,3)

    6. Josh Auty (Wielka Brytania) - 9+0 (2,2,3,2)

    7. Bjarne Pedersen (Dania) - 8 (3,3,0,2)

    7. Kenneth Bjerre (Dania) - 8 (3,2,0,3)

    9. Niels Kristian Iversen (Dania) - 6 (3,0,3,u)

    10. Ryan Fisher (USA) - 6 (1,2,1,2)

    11. Hans Andersen (Dania) - 5 (0,1,2,2)

    12. Lee Richardson (Wielka Brytania) - 5 (2,w,2,1)

    13. Adam Shields (Australia) - 4 (1,0,3,0)

    14. Patrick Hougaard (Dania) - 4 (2,1,1,0)

    15. Tyron Proctor (Australia) - 4 (0,2,1,1)

    16. Nicolai Klindt (Dania) - 3 (0,1,0,2)

    17. Richard Hall (Wielka Brytania) - 3 (1,0,1,1)

    18. Adam Roynon (Wielka Brytania) - 2 (d,0,2,w)

    19. Andrew Tully (Wielka Brytania) - 2 (1,1,0,0)

    20. Łukasz Sówka (Polska) - 1 (0,u,0,1)

    R1. Kyle Howarth (Wielka Brytania) - NS


    Bieg po biegu:

    1. B.Pedersen, Auty, Harris, Andersen

    2. Schlein, Richardson, Hall, Klindt

    3. Bjerre, Hougaard, Tully, Proctor

    4. Iversen, Barker, Fisher, Sówka

    5. N.Pedersen, King, Shields, Roynon (d)

    6. King, Auty, Tully, Iversen

    7. B.Pedersen, Fisher, Klindt, Shields

    8. Harris, Schlein, Hougaard, Roynon

    9. Barker, Bjerre, Andersen, Hall

    10. N.Pedersen, Proctor, Sówka (u), Richardson (w/u)

    11. Auty, Roynon, Hall, Sówka

    12. King, Andersen, Proctor, Klindt

    13. Iversen, Richardson, Hougaard, B.Pedersen

    14. Shields, Schlein, Barker, Tully

    15. Harris, N.Pedersen, Fisher, Bjerre

    16. Bjerre, Auty, Richardson, Shields

    17. Harris, Klindt, Sówka, Tully

    18. King, Fisher, Hall, Hougaard

    19. Barker, B.Pedersen, Proctor, Roynon (w/u)

    20. Schlein, Andersen, N.Pedersen, Iversen (u)


    Półfinał:

    21. N.Pedersen, Barker, Schlein, Auty

    Finał:

    22. Barker, Harris, King, N.Pedersen

  • March 9, 2013: BEN FUND BONANZA, Berwick

    1. Mads Korneliussen (Kings Lynn Stars) - 12 (3,3,3,3)+ 1 miejsce w finale

    2. Claus Vissing (brak klubu) - 9 (2,3,2,2) + 2 miejsce w finale

    3. Hans Andersen (Swindon Robins) - 10 (3,3,2,2) + 3 miejsce w finale

    4. Daniel King (Birmingham Brummies) - 10 (3,2,3,2) + 4 miejsce w finale

    5. Richie Worrall (Newcastle Diamonds) - 9 (3,1,3,2)

    6. Chris Harris (Birmingham Brummies) - 8 (2,3,2,1)

    7. Josh Grajczonek (Somerset Rebels) - 8 (2,1,2,3)

    8. Ben Barker (Birmingham Brummies) - 6 (3,3,0,u)

    9. James Wright (Glasgow Tigers) - 6 (1,2,0,3)

    10. Ricky Ashworth (Berwick Bandits) - 6 (2,2,2,0)

    11. Theo Pijper (Edinburgh Monarchs) - 6 (1,2,1,2)

    12. Mark Lemon (Plymouth Devils) - 5 (1,0,3,1)

    13. Kozza Smith (Berwick Bandits) - 5 (2,2,0,1)

    14. Joe Haines (Sheffield Tigers) - 4 (1,0,0,3)

    15. Richard Hall (Sheffield Tigers) - 4 (0,1,3,d)

    16. Cameron Woodward (Eastbourne Eagles) - 4 (d,d,1,3)

    17. Kyle Howarth (Workington Comets) - 3 (0,1,1,1)

    18. Ludvig Lindgren (Newcastle Diamonds) - 3 (1,1,1,0)

    19. Morten Risager (Ipswich Witches) - 2 (0,0,1,1)

    20. Steve Worrall (Newcastle Diamonds) - 0 (w,0,0,0)


    Bieg po biegu:

    1. Andersen, Ashworth, Pijper, Woodward (d)

    2. R. Worrall, Harris, Wright, Hall

    3. King, Grajczonek, Lindgren, S. Worrall (w/u)

    4. Korneliussen, Vissing, Haines, Howarth

    5. Barker, Smith, Lemon, Risager

    6. Korneliussen, Ashworth, Lindgren, Risager

    7. Vissing, Pijper, R. Worrall, Lemon

    8. Harris, Smith, Grajczonek. Woodward (d)

    9. Andersen, King, Hall, Haines

    10. Barker, Wright, Howarth, S. Worrall

    11. Hall, Ashworth, Howarth, Smith

    12. R. Worrall, Andersen, Risager, S. Worrall

    13. Korneliussen, Grajczonek, Pijper, Wright

    14. Lemon, Harris, Lindgren, Haines

    15. King, Vissing, Woodward, Barker

    16. Wright, King, Lemon, Ashworth (u)

    17. Woodward, R. Worrall, Howarth, Lindgren

    18. Grajczonek, Vissing, Risager, Hall (d)

    19. Haines, Pijper, Smith, S. Worrall

    20. Korneliussen, Andersen, Harris, Barker (u)


    Półfinał:

    21. Vissing, King, Harris, R. Worrall

    Finał:

    22. Korneliussen, Vissing, Andersen, King

  • 09-03-14 Leicester - Ben Fund Bonanza .

    Wielka Brytania - 45

    1. Tai Woffinden - 10 (2,3,3,2)

    2. Ritchie Worrall - 5+2 (1*,2*,0,2)

    3. Chris Harris - 8+1 (1,3,3,1*)

    4. Daniel King - 5 (3,0,2,0)

    5. Craig Cook - 11 (3,3,3,2)

    6. Kyle Howarth - 3+1 (0,1,1,1*)

    7. Richard Lawson - 3 (0,3)

    8. Ben Barker - 0 (0,0)


    Reszta Świata - 39

    1. Bjarne Pedersen - 9+1 (3,1*,2,2,1)

    2. Josh Grajczonek - 2 (0,2,0,-)

    3. Adam Skórnicki - 0 (u,0,-,-)

    4. Cameron Woodward - 7 (2,2,2,1)

    5. Tyron Proctor - 3+1 (1*,0,w,2)

    6. Patrick Hougaard - 6 (2,1,3,0)

    7. Nick Morris - 10+1 (1*,3,3,3)

    8. Morten Risager - 2+2 (1*,1*)


    Bieg po biegu:

    1. Pedersen, Woffinden, Worrall, Grajczonek 3:3

    2. King, Woodward, Harris, Skórnicki (u2) 4:2 (7:5)

    3. Cook, Hougaard, Proctor, Howarth 3:3 (10:8)

    4. Woffinden, Woodward, Morris, Lawson 3:3 (13:11)

    5. Harris, Grajczonek, Pedersen, King 3:3 (16:14)

    6. Cook, Woodward, Howarth, Skórnicki 4:2 (20:16)

    7. Woffinden, Worrall, Hougaard, Proctor 5:1 (25:17)

    8. Harris, Pedersen, Risager, Barker 3:3 (28:20)

    9. Cook, Pedersen, Howarth, Grajczonek 4:2 (32:22)

    10. Morris, Woffinden, Woodward, Worrall 2:4 (34:26)

    11. Hougaard, King, Harris, Proctor (w/su) 3:3 (37:29)

    12. Morris, Cook, Pedersen, Barker 2:4 (39:33)

    13. Lawson, Proctor, Risager, King 3:3 (42:36)

    14. Morris, Worrall, Howarth, Hougaard 3:3 (45:39)


    Miniturniej indywidualny:

    15. King, Woffinden, Risager, Skórnicki

    16. Morris, Pedersen, Worrall, Barker

    17. Grajczonek, Harris, Hougaard, Lawson

    18. Cook, Howarth, Proctor, Woodward


    Finał:

    19. Cook, Grajczonek, King, Morris (w/su)

  • 08 Marca 2015 Swindon

    1. Australia - 35

    1. Rory Schlein - 10 (3,3,3,1)

    2. Nick Morris - 10 (3,2,2,3)

    3. Rusty Harrison - 7 (0,1,3,3)

    4. Sam Masters - 8 (3,d,2,3)


    Anglia - 26

    1. Kyle Howarth - 10 (2,3,2,3)

    2. Ben Barker - 8 (3,2,1,2)

    3. Max Clegg - 2 (0,1,0,1)

    4. Kyle Newman - 6 (2,2,0,2)


    3. Dania - 25

    1. Bjarne Pedersen - 10 (2,3,3,2)

    2. Thomas Jorgensen - 6 (1,3,2,-)

    3. Kenneth Hansen - 5 (2,1,1,1)

    4. Jan Graversen - 4 (1,0,0,2,1)


    Polska - 10

    1. Grzegorz Walasek - 4 (1,0,3,0)

    2. Szymon Woźniak - 2 (0,2,0,0)

    3. Jakub Jamróg - 1 (0,0,1,0)

    4. Nike Lunna (Finlandia) - 3 (1,1,1,u)


    Bieg po biegu:

    1. Schlein, Newman, Graversen, Woniak

    2. Morris, Hansen, Walasek, Clegg

    3. Masters, Howarth, Jorgensen, Jamróg

    4. Barker, Pedersen, Lunna, Harrison

    5. Howarth, Morris, Lunna, Graversen

    6. Schlein, Barker, Hansen, Jamróg

    7. Jorgensen, Newman, Harrison, Walasek

    8. Pedersen, Woniak, Clegg, Masters (d2)

    9. Walasek, Masters, Barker, Graversen

    10. Harrison, Howarth, Hansen, Woniak

    11. Schlein, Jorgensen, Lunna, Clegg

    12. Pedersen, Morris, Jamróg, Newman

    13. Masters, Newman, Hansen, Lunna (u)

    14. Harrison, Graversen, Clegg, Jamróg

    15. Morris, Barker, Graversen, Woźniak

    16. Howarth, Pedersen, Schlein, Walasek


    Miniturniej indywidualny:

    17. Graversen, Hansen

    18. Morris, Schlein, Masters, Harrison

    19. Howarth, Barker, Newman, Clegg

    20. Walasek, Lunna, Woźniak, Jamróg


    Finał:

    21. Morris, Walasek, Howarth, Graversen

  • 12 Marca 2016 King's Lynn

    1. Craig Cook - 12 (3,3,3,3) + 1. miejsce w finale

    2. Rory Schlein - 10 (2,3,2,3) + 2. miejsce w finale

    3. Bjarne Pedersen - 8+3 (3,3,2,0) + 3. miejsce w finale

    4. Robert Lambert - 8+2 (3,u,2,3) + 4. miejsce w finale

    5. Chris Harris - 8+1 (3,3,0,2)

    6. Nicolai Klindt - 8+0 (1,1,3,3)

    7. Jason Doyle - 8 (2,2,3,1)

    8. Ulrich Ostergaard - 7 (1,3,3,0)

    9. Steve Worrall - 7 (3,2,1,1)

    10. Josh Bates - 6 (w,0,3,3)

    11. Josh Auty - 6 (2,u,2,2)

    12. Ryan Douglas - 5 (0,1,2,2)

    13. Richie Worrall - 4 (0,2,0,2)

    14. Mads Korneliussen - 4 (1,2,1,w)

    15. Kai Huckenbeck - 4 (1,1,2)

    16. Daniel King - 3 (w,1,1,1)

    17. Ben Barker - 2 (0,2,0,0)

    18. Krzysztof Kasprzak - 2 (2,w,-,-)

    19. Simon Stead - 2 (2,-,-,-)

    20. Kevin Doolan - 2 (1,1,0,0)

    21. Emil Grondal - 2 (1,0,d,1)

    22. Kacper Woryna - 2 (0,1,1)


    Bieg po biegu:

    1. Harris, Doyle, Korneliussen, Barker

    2. Lambert, Stead, Oestergaard (15 m), Bates (w/su)

    3. S.Worrall, Kasprzak, Doolan, R.Worrall

    4. Pedersen, Schlein, Klindt, Woryna (King w/2min.)

    5. Cook, Auty, Groendal, Douglas

    6. Pedersen, Barker, Doolan, Groendal

    7. Schlein, Korneliussen, Douglas, Lambert (u)

    8. Harris, R.Worrall, Huckenbeck, Auty (u)

    9. Oestergaard, Doyle, Klindt, Kasprzak (w/u)

    10. Cook, S.Worrall, King, Bates

    11. Oestergaard, Auty, King, Barker

    12. Doyle, Lambert, S.Worrall, Groendal (d)

    13. Bates, Pedersen, Korneliussen, R.Worrall

    14. Klindt, Douglas, Woryna, Doolan

    15. Cook, Schlein, Huckenbeck, Harris

    16. Bates, Douglas, Woryna, Barker

    17. Lambert, Harris, King, Doolan

    18. Schlein, R.Worrall, Groendal, Oestergaard

    19. Klindt, Auty, S.Worrall, Korneliussen (w/u)

    20. Cook, Huckenbeck, Doyle, Pedersen


    Bieg barażowy:

    21. Pedersen, Lambert, Harris, Klindt

    Finał:

    22. Cook, Schlein, Pedersen, Lambert

  • 12-03-17 Glasgow - Ben Fund Bonanza

    1. Richard Lawson (Glasgow Tigers) - 11 (2,3,1,3,2) + 1 msc. w finale

    2. Chris Harris (Rye House Rockets) - 12 (3,2,3,2,2) + 2 msc. w finale

    3. Richie Worrall (Glasgow Tigers) - 14 (3,3,2,3,3) + 3 msc. w finale

    4. Ricky Wells (Edinburgh Monarchs) - 12 (0,3,3,3,3) + 4 msc. w finale

    5. Thomas Jorgensen (Workington Comets) - 9 (0,1,3,2,3)

    6. Steve Worrall (Belle Vue / Newcastle) - 9 (3,1,3,1,1)

    7. Aaron Summers (Glasgow Tigers) - 8 (3,2,2,1,d)

    8. Claus Vissing (Berwick Bandits) - 7 (2,1,1,0,3)

    9. Kevin Doolan (Berwick Bandits) - 7 (1,2,w,3,1)

    10. James Sarjeant (bez klubu) - 6 (0,3,d,2,1)

    11. Stuart Robson (Rye House Rockets) - 6 (2,0,1,1,2)

    12. Lewis Bridger (Berwick Bandits) - 6 (1,2,2,1,d)

    13. Theo Pijper (bez klubu) - 5 (1,0,2,2,0)

    14. David Howe (bez klubu) - 5 (2,1,d,0,2)

    15. Ben Barker (Redcar Bears) - 1 (1,0,0,0,-)

    16. Max Clegg (Wolverhampton/Edinburgh) - 1 (0,0,w,u,1)

    17. Nike Lunna (Glasgow Tigers) - 0 (w,-)


    Bieg po biegu:

    1. Summers, Vissing, Bridger, Joergensen

    2. S.Worrall, Howe, Doolan, Sarjeant

    3. R. Worrall, Lawson, Barker, Wells (15 m.)

    4. Harris, Robson, Pijper, Clegg

    5. Lawson, Doolan, Vissing (15 m.), Robson

    6. Sarjeant, Harris, Joergensen, Barker

    7. Wells, Bridger, S.Worrall, Clegg

    8. R.Worrall, Summers, Howe, Pijper

    9. Wells, Pijper, Vissing, Sarjeant (d2)

    10. Joergensen, R.Worrall, Lunna (w/2min), Doolan (w/2min), Clegg (w/u)

    11. Harris, Bridger, Lawson, Howe (d)

    12. S.Worrall, Summers, Robson, Barker

    13. R.Worrall, Harris, S.Worrall, Vissing

    14. Wells, Joergensen, Robson, Howe

    15. Doolan, Pijper, Bridger, Barker

    16. Lawson, Sarjeant, Summers, Clegg (u2)

    17. Vissing, Howe, Clegg, Lunna (ns)

    18. Joergensen, Lawson, S.Worrall, Pijper

    19. R.Worrall, Robson, Sarjeant, Bridger (d2)

    20. Wells, Harris, Doolan, Summers (d)


    Finał:

    21. Lawson, Harris, R.Worrall, Wells

  • 17-03-2019 Leicester - Ben Fund Bonanza


    1. Scott Nicholls (Wielka Brytania) - 13 (3,3,2,2,3) + 1. miejsce w finale

    2. Charles Wright (Wielka Brytania) - 12 (3,3,2,3,1) + 2. miejsce w finale

    3. Daniel King (Wielka Brytania) - 12 (t,3,3,3,3) + 3. miejsce w finale

    4. Sam Masters (Australia) - 10+3 (1,2,3,3,1) + 4. miejsce w finale

    5. Josh Bates (Wielka Brytania) - 11+0 (3,3,3,0,2)

    6. Ryan Douglas (Australia) - 9+1 (2,w,3,1,3)

    7. Richie Worrall (Wielka Brytania) - 9+2 (2,2,1,2,2)

    8. Paul Starke (Wielka Brytania) - 8 (2,2,2,1,1)

    9. Ben Barker (Wielka Brytania) - 6 (3,2,t,0,1)

    10. Lewis Kerr (Wielka Brytania) - 6 (1,1,1,t,3)

    11. Kasper Andersen (Dania) - 6 (0,1,2,1,2)

    12. Zaine Kennedy (Australia) - 5 (1,1,0,3,0)

    13. Ellis Perks (Wielka Brytania) - 4 (1,1,2,0)

    14. Connor Mountain (Wielka Brytania) - 4 (2,1,1,u)

    15. Ulrich Oestergaard (Dania) - 3 (w,0,1,0,2)

    16. Jedd List (Wielka Brytania) - 2 (0,w,0,2,0)

    17. Nick Morris (Australia) - 0 (t,u,u,-,-)

    18. Josh Auty (Wielka Brytania) - 0 (d,w,d,w,-)


    Bieg po biegu:

    1. Nicholls, Mountain (Morris - t), Perks (Oestergaard - w/2min), King (t)

    2. Bates, Douglas, Masters, List

    3. Barker, Worrall, Kerr, Auty (d)

    4. Wright, Starke, Kennedy, Andersen

    5. Wright, Masters, Kerr, Morris (u)

    6. Bates, Barker, Kennedy, Oestergaard

    7. Nicholls, Worrall, Andersen, List (w/u)

    8. King, Starke, Mountain (Auty - w/2min), Douglas (w/u)

    9. Bates, Starke, Worrall, Morris (u)

    10. Masters, Andersen, Oestergaard, Auty (d)

    11. Douglas, Nicholls, Kerr, Kennedy

    12. King, Wright, Perks (Barker - t), List

    13. Kennedy, List, Mountain, Auty (w/u)

    14. Wright, Worrall, Douglas, Oestergaard

    15. Masters, Nicholls, Starke, Barker

    16. King, Perks (Kerr - t), Andersen, Bates

    17. Douglas, Andersen, Barker, Mountain (u)

    18. Kerr, Oestergaard, Starke, List

    19. Nicholls, Bates, Wright, Perks

    20. King, Worrall, Masters, Kennedy


    Baraż: Masters, Worrall, Douglas, Bates


    Finał: Nicholls, Wright, King, Masters


    https://sportowefakty.wp.pl/zu…udany-start-nicka-morrisa