Eisspeedway WM Berlin

TV-Guide 2019

  • Donnerstag 04.04.2019


    20:30 Speedway+ Magazin (nSport+ HD)

    20:50 PGE Ekstraliga - Magazin (nSport+ HD)

    23:45 Speedway+ Magazin (nSport+ HD)



    Freitag 05.04.2019


    06:00 1. PL-Liga: Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Polsat Sport HD)

    10:00 Speedway+ Magazin (nSport+ HD)

    14:00 1. PL-Liga: Car Gwarant Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (Polsat Sport News HD)

    17:15 Edward Januars Memorial (nSport+ HD)

    17:30 Ekstraliga: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (Eleven Sports 1 HD)

    20:15 Ekstraliga: forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal Gorzów (Eleven Sports 1 HD)



    Samstag 06.04.2019


    10:00 Ekstraliga: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń (Eleven Sports 3 HD)

    11:30 Schwarzer Charakter: Sparta Wrocław (nSport+ HD)

    13:00 Ekstraliga: forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal Gorzów (Eleven Sports 3 HD)

    17:35 Schwarzer Charakter: Sami (nie)swoi (nSport+ HD)

    20:00 1. PL-Liga: PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź (Eleven Sports 2 HD)


    Sonntag 07.04.2019


    10:00 Ekstraliga: forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal Gorzów (Eleven Sports 1 HD)

    12:00 1. PL-Liga: PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź (Eleven Sports 3 HD)

    14:45 1. PL-Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (Polsat Sport HD)

    15:30 Ekstraliga: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław (nSport+ HD)

    18:30 Ekstraliga: SPEED CAR Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (nSport+ HD)

    20:45 PGE Ekstraliga Magazin (nSport+ HD)

  • Mittwoch 10.04.2019


    07:07 1. PL-Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (Polsat Sport News HD)

    09:30 Ekstraliga: SPEED CAR Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (nSport+ HD)

    10:30 1. PL-Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (Polsat Sport HD)

    15:00 1. PL-Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (Polsat Sport News HD)

    17:00 Ekstraliga: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław (nSport+ HD)

    01:25 PGE Ekstraliga Magazin (nSport+ HD)

    01:50 Schwarzer Charakter: Motor Lublin (Canal+ Sport HD)



    Donnerstag 11.04.2019


    06:00 1. PL-Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (Polsat Sport HD)

    07:05 Schwarzer Charakter: Sami (nie)swoi (Canal+ Sport 2 HD)

    20:30 Speedway+ Magazin (nSport+ HD)

    20:50 PGE Ekstraliga Magazin (nSport+ HD)

    23:30 Schwarzer Charakter: Martin Vaculik (Canal+ Sport 2 HD)

    23:45 Speedway+ Magazin (nSport+ HD)

    02:30 Schwarzer Charakter: Sami (nie)swoi (nSport+ HD)

    05:00 Schwarzer Charakter: Sami (nie)swoi (Canal+ Sport HD)



    Freitag 12.04.2019


    06:00 1. PL-Liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (Polsat Sport HD)

    10:00 Speedway+ Magazin (nSport+ HD)

    17:30 Ekstraliga: truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 1 HD)

    20:00 Speedway+ Magazin (nSport+ HD)

    20:15 Ekstraliga: MR GARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 1 HD)

    05:00 Schwarzer Charakter: Motor Lublin (Canal+ Sport HD)


    Samstag 13.04.2019


    09:00 Ekstraliga: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław (nSport+ HD)

    10:00 Ekstraliga: truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 2 HD)

    12:00 Ekstraliga: SPEED CAR Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (nSport+ HD)

    13:00 Ekstraliga: MR GARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 3 HD)

    14:45 Schwarzer Charakter: Sparta Wrocław (nSport+ HD)

    20:00 1. PL-Liga: Unia Tarnów - Arged Malesa TŻ Ostrovia (Eleven Sports 2 HD)



    Sonntag 14.04.2019


    06:00 Schwarzer Charakter: Sami (nie)swoi (Canal+ Sport HD)

    14:45 1. PL-Liga: Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik (Polsat Sport HD)

    15:30 Ekstraliga: Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno (nSport+ HD)

    18:30 Ekstraliga: BETARD Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra (nSport+ HD)

    20:00 Ekstraliga: MR GARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa (Eleven Sports 2 HD)

    20:45 PGE Ekstraliga Magazin (nSport+ HD)

    22:30 Schwarzer Charakter: Sparta Wrocław (nSport+ HD)

  • Mittwoch 17.04.2019


    02:00 Schwarzer Charakter: Sami (nie)swoi (Canal+ Sport HD)

    03:30 1. PL-Liga: Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik (Polsat Sport News HD)

    11:40 Ekstraliga: Get Well Toruń - FOGO Unia Leszno (nSport+ HD)

    15:00 1. PL-Liga: Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik (Polsat Sport News HD)

    20:30 Ekstraliga: BETARD Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra (nSport+ HD)

    01:30 Schwarzer Charakter: Sparta Wrocław (Canal+ Sport HD)

    05:05 Schwarzer Charakter: Sami (nie)swoi (Canal+ Sport HD)



    Donnerstag 18.04.2019


    06:00 1. PL-Liga: Car Gwarant Start Gniezno - ROW Rybnik (Polsat Sport HD)

    12:00 Ekstraliga: truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (Eleven Sports 3 HD)

    12:15 Ekstraliga: BETARD Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra (nSport+ HD)

    20:00 Speedway+ Magazin (nSport+ HD)

    23:00 Speedway+ Magazin (nSport+ HD)

    01:30 Schwarzer Charakter: Sami (nie)swoi (Canal+ Sport 2 HD)



    Freitag 19.04.2019


    10:00 Speedway+ Magazin (nSport+ HD)

    15:05 Schwarzer Charakter: Motor Lublin (nSport+ HD)



    Samstag 20.04.2019


    12:00 Schwarzer Charakter: Sami (nie)swoi (Canal+ Sport HD)

    14:45 Goldhelm Finale in Pila (Polsat Sport HD)

    03:30 Goldhelm Finale in Pila (Polsat Sport Extra HD)



    Sonntag 21.04.2019


    14:00 Schwarzer Charakter: Sparta Wrocław (nSport+ HD)

    17:00 Goldhelm Finale in Pila (Polsat Sport HD)

    17:45 1. PL-Liga: PGG ROW Rybnik - Orzeł Łódź (Eleven Sports 1 HD)